Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  02-759 Warszawa
  ul. Czarnomorska 11
  tel./fax 22 842 02 29


Licznik odwiedzin RO

od 16 marca 2018


    Statystyki odwiedzin

Rada Osiedla -> 2017
1. Rada Osiedla jest organem Spółdzielni, który działa w interesie członków zamieszkałych na terenie osiedla oraz sprawuje społeczny nadzór i kontrolę nad działalnością Administracji Osiedla.
2. Rada Osiedla współdziała z organizacjami, instytucjami i zakładami pracy, na rzecz rozwoju osiedla we wszystkich dziedzinach aktywności: gospodarczej, społecznej, wychowawczej, kulturalnej i sportowej.
- Statut Spółdzielni §95

Rada Osiedla


RADA OSIEDLA STEGNY PÓŁNOC

rada.osiedla@stpn.msmenergetyka.pl

tel. 22 842-02-29 wew. 30 (w godzinach dyżurów)

pon.   14.00 - 18.00
wt.      8.00 - 12.00
śr.       8.00 - 12.00
czw.     9.30 - 13.30
pt.       8.00 - 12.00






Rada Osiedla Stegny Północ w kadencji 2017/2018

Skład Rady Osiedla

  1. Cabaj Grażyna
  2. Dulińska Barbara
  3. Dulińska Jadwiga
  4. Garstka Teresa
  5. Guzek Leszek
  6. Łozińska Jolanta
  7. Maraszek Beata
  8. Pietrulewicz Roman
  9. Radzik Anna
  10. Rogozińska Marzena
  11. Rucińska Ewa
  12. Ślęzakiewicz Jan
  13. Tyszka-Ożogowska Magdalena
  14. Wilk Krzysztof
  15. Witek Piotr

Skład Prezydium Rady Osiedla

Przewodnicząca Rady Osiedla- Marzena Rogozińska
Wiceprzewodnicząca Rady Osiedla- Beata Maraszek
Sekretarz Rady Osiedla- Magdalena Tyszka-Ożogowska

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej- Teresa Garstka
Przewodnicząca Komisji ds. Terenowych- Jolanta Łozińska
Przewodniczący Komisji Samorządowej- Roman Pietrulewicz
Przewodniczący Komisji Technicznej- Ślęzakiewicz Jan
Przewodniczący Komisji Handlu- Leszek Guzek
 

Skład Komisji Rady Osiedla

Komisja Rewizyjna


Przewodnicząca: Teresa Garstka
Członkowie:
Grażyna Cabaj
Jolanta Łozińska

Komisja Ds. Terenowych


Przewodnicząca: Jolanta Łozińska
Członkowie:
Barbara Dulińska
Jadwiga Dulińska
Magdalena Tyszka-Ożogowska

Komisja Samorządowa


Przewodniczący: Roman Pietrulewicz
Członkowie:
Magdalena Tyszka-Ożogowska
Krzysztof Wilk
Jan Ślęzakiewicz

Komisja Techniczna


Przewodniczący: Jan Ślęzakiewicz
Członkowie:
Grażyna Cabaj
Beata Maraszek
Ewa Rucińska
Piotr Witek

Komisja Handlu


Przewodniczący: Leszek Guzek
Członkowie:
Anna Radzik
Krzysztof Wilk

Informacje Rady Osiedla


Dyżury członków RO w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 17:00-18:00

8.01.2018 - Cabaj Grażyna, Maraszek Beata
5.02.2018 - Rucińska Ewa, Garstka Teresa
5.03.2018 - Ślęzakiewicz Jan, Radzik Anna

Harmonogram spotkań RO

 
12 marca - prezydium
22 marca - plenum
5 kwietnia - prezydium
12 kwietnia - plenum

Protokóły z posiedzeń plenarnych RO

 

Protokóły dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Uchwały Rady Osiedla

 

Uchwały dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »