Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  02-759 Warszawa
  ul. Czarnomorska 11
  tel./fax 22 842 02 29


Licznik odwiedzin RO

od 16 marca 2018


    Statystyki odwiedzin

Rada Osiedla -> 2016
1. Rada Osiedla jest organem Spółdzielni, który działa w interesie członków zamieszkałych na terenie osiedla oraz sprawuje społeczny nadzór i kontrolę nad działalnością Administracji Osiedla.
2. Rada Osiedla współdziała z organizacjami, instytucjami i zakładami pracy, na rzecz rozwoju osiedla we wszystkich dziedzinach aktywności: gospodarczej, społecznej, wychowawczej, kulturalnej i sportowej.
- Statut Spółdzielni §95

Rada Osiedla


RADA OSIEDLA STEGNY PÓŁNOC

rada.osiedla@stpn.msmenergetyka.pl

tel. 22 842-02-29 wew. 30 (w godzinach dyżurów)

pon.   14.00 - 18.00
wt.      8.00 - 12.00
śr.       8.00 - 12.00
czw.     9.30 - 13.30
pt.       8.00 - 12.00






Rada Osiedla Stegny Północ w kadencji 2016/2017

Skład Rady Osiedla

Włodzimierz Bazylewski
Jerzy Gawlak
Leszek Guzekprzewodniczący Komisji Handlu
Wiktor Kobylińskisekretarz Rady Osiedla
Daniel Kosmowski
Jolanta Łozińskaprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Anna Krokoszprzewodnicząca Komisji Ochrony Œrodowiska
Beata Maraszekwiceprzewodnicząca Rady Osiedla
Andrzej Matraszekprzewodniczący Komisji Samorządowej
Robert Osmycki
Roman Pietrulewiczprzewodniczący Rady Osiedla
Ewa Rucińskawiceprzewodnicząca Rady Osiedla
Mariusz Szabrański
Jan Ślęzakiewiczprzewodniczący Komisji Technicznej
Marek Ura
Witold Wicik
Mirosław Wiktorowski
Krzysztof Wilk
 

Skład Prezydium Rady Osiedla

Roman Pietrulewiczprzewodniczący
Beata Maraszekwiceprzewodnicząca
Ewa Rucińskawiceprzewodnicząca
Wiktor Kobylińskisekretarz
 

Skład Komisji Rady Osiedla

Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca: Jolanta Łozińska
Członkowie:
Jerzy Gawlak
Andrzej Matraszek
Marek Ura
Mariusz Szabrański
 
Komisja Techniczna
Przewodniczący: Jan Ślęzakiewicz
Członkowie:
Włodzimierz Bazylewski
Beata Maraszek
Robert Osmycki
Witold Wicik
 
Komisja Samorządowa
Przewodniczący: Andrzej Matraszek
Członkowie:
Leszek Guzek
Anna Krokosz
Beata Maraszek
Ewa Rucińska
 
Komisja Ochrony Środowiska
Przewodnicząca: Anna Krokosz
Członkowie:
Daniel Kosmowski
Mirosław Wiktorowski
 
Komisja Handlu
Przewodniczący: Leszek Guzek
Członkowie:
Daniel Kosmowski
Ewa Rucińska
Krzysztof Wilk
 

Informacje Rady Osiedla


Harmonogram spotkań RO

 

Harmonogram spotkań prezydium RO

11 sierpnia 2016 roku
15 września 2016 roku
6 października 2016 roku
10 listopada 2016 roku
1 grudnia 2016 roku
12 stycznia 2017 roku
9 lutego 2017 roku
9 marca 2017 roku
 

Harmonogram spotkań plenum RO

25 sierpnia 2016 roku
22 września 2016 roku
20 października 2016 roku
24 listopada 2016 roku
15 grudnia 2016 roku
26 stycznia 2017 roku
23 lutego 2017 roku
23 marca 2017 roku
 

Protokóły z posiedzeń plenarnych RO

 

Protokóły dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Uchwały Rady Osiedla

 

Uchwały dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »