Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  02-759 Warszawa
  ul. Czarnomorska 11
  tel./fax 22 842 02 29


Licznik odwiedzin RO

od 16 marca 2018


    Statystyki odwiedzin

Rada Osiedla -> 2014
1. Rada Osiedla jest organem Spółdzielni, który działa w interesie członków zamieszkałych na terenie osiedla oraz sprawuje społeczny nadzór i kontrolę nad działalnością Administracji Osiedla.
2. Rada Osiedla współdziała z organizacjami, instytucjami i zakładami pracy, na rzecz rozwoju osiedla we wszystkich dziedzinach aktywności: gospodarczej, społecznej, wychowawczej, kulturalnej i sportowej.
- Statut Spółdzielni §95

Rada Osiedla


RADA OSIEDLA STEGNY PÓŁNOC

rada.osiedla@stpn.msmenergetyka.pl

tel. 22 842-02-29 wew. 30 (w godzinach dyżurów)

pon.   14.00 - 18.00
wt.      8.00 - 12.00
śr.       8.00 - 12.00
czw.     9.30 - 13.30
pt.       8.00 - 12.00






Rada Osiedla Stegny Północ w kadencji 2014/2015

Skład Rady Osiedla

Andrzej Brzozowski
Grażyna Cabaj
Jan Chodorowski
Marek Gajowczyk
Jerzy Gawlak
Włodzimierz Gubała
Leszek Guzek
Jadwiga Jankowska
Wiktor Kobyliński
Marek Linkiewicz
Beata Maraszek
Andrzej Matraszek
Robert Osmycki
Roman Pietrulewicz
Witold Praszczałek
Ewa Rucińska
Marta Stefańska
Bartosz Suchecki
Mariusz Szabrański
Tomasz Szmurłło
Mirosław Wiktorowski
Krzysztof Wilk
Jolanta Załuska
 

Skład Prezydium Rady Osiedla

Marek LinkiewiczPrzewodniczący
Grażyna CabajWiceprzewodnicząca
Robert OsmyckiWiceprzewodniczący
Jolanta ZałuskaSekretarz
Jan ChodorowskiPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Włodzimierz GubałaPrzewodniczący Komisji Technicznej
Leszek GuzekPrzewodniczący Komisji Ochrony środowiska
Andrzej MatraszekPrzewodniczący Komisji Samorządowej
Ewa RucińskaPrzewodnicząca Komisji Handlu
 

Skład Komisji Rady Osiedla

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: Jan Chodorowski
Członkowie:
Andrzej Brzozowski
Jerzy Gawlak
 
Komisja Techniczna
Przewodniczący: Włodzimierz Gubała
Członkowie:
Marek Gajowczyk
Beata Maraszek
Witold Praszczałek
Mariusz Szabrański
Członkowie spoza Rady Osiedla:
Michał Vogt
 
Komisja Samorządowa
Przewodniczący: Andrzej Matraszek
Członkowie:
Leszek Guzek
Wiktor Kobyliński
Ewa Rucińska
Tomasz Szmurłło
Członkowie spoza Rady Osiedla:
Franciszek Ukleja
 
Komisja Ochrony Środowiska
Przewodniczący: Leszek Guzek
Członkowie:
Marek Gajowczyk
Marek Linkiewicz
Mariusz Szabrański
Jolanta Załuska
 
Komisja Handlu
Przewodnicząca: Ewa Rucińska
Członkowie:
Leszek Guzek
Tomasz Szmurłło
 

Harmonogram zebrań plenarnych RO

 

Informacje o pracy RO

 

Informacje dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Uchwały Rady Osiedla

 

Uchwały dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Sprawozdania Rady Osiedla

 

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »