Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  02-762 Warszawa
  ul. Portofino 8
  tel. 22 842 00 41
  ao.stg.pld@msmenergetyka.pl
Rada Osiedla -> 2019
1. Rada Osiedla jest organem Spółdzielni, który działa w interesie członków zamieszkałych na terenie osiedla oraz sprawuje społeczny nadzór i kontrolę nad działalnością Administracji Osiedla.
2. Rada Osiedla współdziała z organizacjami, instytucjami i zakładami pracy, na rzecz rozwoju osiedla we wszystkich dziedzinach aktywności: gospodarczej, społecznej, wychowawczej, kulturalnej i sportowej.
- Statut Spółdzielni §95
Regulamin Rady Osiedla - Uchwała Nr 3 Rady Nadzorczej z dn. 29.01.2019 r.

Uchwała nr 3/2014 Rady Osiedla Stegny Południe MSM "Energetyka" z dnia 25.08.2014 r. w sprawie zasad współpracy Administracji Osiedla z organami samorządowymi w osiedlu.




Rada Osiedla "Stegny Południe"
ul. Portofino 8
02-762 Warszawa

Kontakt z Radą Osiedla:
Inspektor ds. administracyjno-ekonomicznych :  Marianna Wachnik

tel.: 22 842-02-14 (w godzinach pracy Administracji)






Skład Rady Osiedla

Lp. Imię i NazwiskoKadencja do roku:
  1. Piotr Całka2022
  2. Bogdan Chełmiński    rezygnacja z dn. 11.06.2019 r.2023
  3. Adam Czerny2020
  4. Krystyna Domalewska2020
  5. Marek Farjaszewski2023
  6. Jacek Głuchowski2021
  7. Janusz Katana2021
  8. Ewa Klimaszewska2020
  9. Magdalena Kłysz2021
10. Bartłomiej Kreczmański2021
11. Wojciech Kruszewski2023
12. Michał Litewski2020
13. Marcin Markowski-Sidoruk2023
14. Marek Orzechowski2020
15. Mariusz Pabijanek2020
16. Zofia Pogorzelska2021
17. Teresa Rajchlin2022
18. Krystyna Reszczyńska2020
19. Ewa Rychter2020
20. Ewa Sosnowska2023
21. Zdzisław Więcławik2023
22. Teresa Zielińska2020
23. Jakub Zieliński
(tel. 607 779 904, e-mail: denar@gazeta.pl)
2020
24. Marek Żyszko2022

Skład Prezydium Rady Osiedla

PrzewodniczącyMarek Żyszko
Zastępca przewodniczącegoJacek Głuchowski
SekretarzMarek Orzechowski
Przewodniczący Komisji RewizyjnejJakub Zieliński
Przewodniczący Komisji TechnicznejMariusz Pabijanek
Przewodnicząca Komisji EksploatacjiTeresa Zielińska
Przewodnicząca Komisji Organizacyjno-SamorządowejKrystyna Domalewska
 

Skład Komisji Problemowych Rady Osiedla

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Jakub Zieliński
Członkowie:
Piotr Całka
Bartłomiej Kreczmański
Michał Litewski
Marcin Markowski-Sidoruk
Ewa Sosnowska
 
Komisja Techniczna

Przewodniczący: Mariusz Pabijanek
Członkowie:
Adam Czerny
Marek Farjaszewski
Wojciech Kruszewski
Zdzisław Więcławik
 
Komisja Eksploatacji

Przewodnicząca: Teresa Zielińska
Członkowie:
Magdalena Kłysz
Zofia Pogorzelska
Teresa Rajchlin
Ewa Rychter
 
Komisja Organizacyjno-Samorządowa

Przewodnicząca: Krystyna Domalewska
Członkowie:
Ewa Klimaszewska
Krystyna Reszczyńska
 

Terminy dyżurów członków Rady Osiedla


09.05.2019 - Marcin Markowski-Sidoruk
06.06.2019 - Marek Farjaszewski
01.08.2019 - Jacek Głuchowski
05.09.2019
03.10.2019 - Ewa Rychter
07.11.2019 - Adam Czerny
05.12.2019 - Zdzisław Więcławik
02.01.2020
06.02.2020 - Krystyna Domalewska
05.03.2020 - Ewa Sosnowska

Terminy posiedzeń Rady Osiedla


27.05.2019
24.06.2019
26.08.2019
30.09.2019
28.10.2019
25.11.2019
09.12.2019
27.01.2020
24.02.2020
30.03.2020

Materiały na posiedzenia plenarne Rady Osiedla w okresie od maja 2019 do kwietnia 2020


Materiały dostępne są tylko dla członków RO zalogowanych do strefy mieszkańców !  


Protokóły z posiedzeń Rady Osiedla



Protokoły dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Uchwały Rady Osiedla



Uchwały dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Sprawozdania Rady Osiedla



Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »
Hostilla