Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  00-719 Warszawa
  ul. Zwierzyniecka 8a
  tel.   22 841 60 11
  fax   22 840 53 31

Sprawy teren.-prawne

Ochrona danych osob.

Inspektor Ochrony Danych: Adam Myziak
dpo@msmenergetyka.pl

 • Inf. Zarządu o RODO • Licznik odwiedzin

  od 1 stycznia 2018


       Statystyki odwiedzin

  Strona Główna

  Samorządowiec-Spółdzielca

  Samorządowiec - Spółdzielca 2018 r.


  Członek Rady Nadzorczej i przewodniczący Komisji Rewizyjnej RN Kazimierz Kostecki został wyróżniony przez Krajową Radę Spółdzielczą tytułem "Samorządowiec-Spółdzielca 2018". Wyróżnienia wręczono podczas obchodów przypadającego 3 lipca Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości.

  Spółdzielcze święto jak co roku było okazją do rozstrzygnięcia dorocznych konkursów dla liderów ruchu spółdzielczego. Kandydatów do wyróżnień zgłaszały spółdzielcze związki rewizyjne. Honorowy tytuł "Samorządowiec-Spółdzielca" jest wyrazem uznania dla działaczy samorządowych, radnych, posłów, senatorów i polityków za ich aktywną i owocną współpracę ze spółdzielniami, za wspieranie i obronę spółdzielczości, za docenianie jej roli w rozwoju społeczno-gospodarczym i kulturalnym środowisk lokalnych, za podejmowanie wspólnych ze spółdzielcami działań mających na celu kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego i rozwijanie demokracji - czytamy na stronie internetowej KRS.

  Kazimierz Kostecki mieszka na Sadybie od kilkudziesięciu lat. W Radzie Nadzorczej zasiada od 2014 roku, od tego czasu nieprzerwanie pełni też funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Wcześniej w Radzie Nadzorczej spółdzielni zasiadał już na początku lat 90-tych, działał także aktywnie także w Radzie Osiedla Sadyba, której był przewodniczącym. Był również jednym z inicjatorów i potem wieloletnim członkiem i przewodniczącym Rady Osiedla Sadyba - jednostki niższego rzędu w Dzielnicy Mokotów.