Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  00-719 Warszawa
  ul. Zwierzyniecka 8a
  tel.   22 841 60 11
  fax   22 840 53 31

Sprawy teren.-prawne

Ochrona danych osob.

Inspektor Ochrony Danych: Adam Myziak
dpo@msmenergetyka.pl

 • Inf. Zarządu o RODO • Licznik odwiedzin

  od 1 stycznia 2018


       Statystyki odwiedzin

  Strona Główna
  t
  Osiedla MSM "Energetyka" - widok z drona     
  Budżet obywatelski16.09.2019 r. Zmiany w gospodarce odpadami.

  Na terenie osiedli trwa wymiana pojemników na odpady. Ma to umożliwić segregację według nowych zasad - na pięć frakcji. Jednocześnie od października odpady będą odbierane przez nową firmę - Remondis. więcej »
  OEK Sadyba11.09.2019 r. Propozycje programowe OEK "Sadyba" we wrześniu.

  Zumba, joga, przedstawienie teatralne dla dzieci z motywem jesieni, oraz koncert związany z rocznicą wybuchu II wojny światowej - to główne propozycje programowe ośrodka z Korczyńskiej na nadchodzące dni. więcej »
  Budżet obywatelski09.09.2019 r. Budżet obywatelski - zachęcamy do głosowania.

  Do 23 września mieszkańcy mogą oddawać głosy na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Warto poprzeć projekty, które dotyczą terenów osiedli "Energetyki" lub inicjatywy organizowane z myślą o mieszkańcach osiedli. więcej »
  OEK Sadyba02.09.2019 r. OEK "Sadyba" zaprasza w nowym roku szkolnym.

  Ośrodek przy Korczyńskiej zaprasza na zajęcia przygotowane dla mieszkańców w nowym roku kulturalno-oświatowym. więcej »
  M630.08.2019 r. Zajrzyj do skrzynki listowej po M6.

  Ukazał się nowy numer darmowego dwumiesięcznika M6. Gazeta została dostarczona mieszkańcom osiedli do skrzynek na listy, w elektronicznej wersji jest dostępna na stronie internetowej. Zapraszamy do lektury. więcej »
  Rada Nadzorcza29.08.2019 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  Po przerwie wakacyjnej wracają dyżury członków Rady. Dyżur pełniony jest w każdy pierwszy wtorek miesiąca i odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8a w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższych dyżurach na członków "Energetyki" czekają: 3 września - Marek Żyszko, 1 października - Zdzisław Rothe.
  RN29.08.2019 r. Rada Nadzorcza po przerwie wakacyjnej.

  27 sierpnia odbyło się pierwsze po przerwie wakacyjnej posiedzenie plenarne Rady Nadzorczej. W porządku obrad znalazło się m.in. przyjęcie harmonogramu pracy do maja 2020, uzupełnienie składu komisji, oraz zapoznanie z bieżącymi wydarzeniami w spółdzielni. więcej »
  WZCz_201921.08.2019 r. Protokół z WZCz już dostępny.

  Członkowie spółdzielni mogą zapoznać się z szczegółowym protokołem z ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków. W wersji elektronicznej dostępny jest on dla członków posiadających konto użytkownika. więcej »
  25.07.2019 r. Dostępność Plus - sytuacja bieżąca .

  MSM "Energetyka" jako jedna z pierwszych spółdzielni w Polsce przystąpiła do rządowego programu "Dostępność Plus". Zapraszamy do zapoznania się z obszerną informacją na temat bieżących działań i wydarzeń dotyczących programu, w szczególności materiał poświęcony "Mieszkaniu dla Seniora". więcej »
  17.07.2019 r. Spółdzielnia interweniuje u Prezydenta miasta w sprawie śmieci.

  W związku z narastającymi problemami z odbiorem odpadów z osiedli przez firmę MPO, MSM "Energetyka" skierowała do Prezydenta m.st. Warszawa list z prośbą o interwencję. Treść listu tu »
  Dzień Dziecka24.06.2019 r. Dzień Dziecka razy trzy.

  Trzy kolejne weekendy czerwca można było świętować Dzień Dziecka na osiedlach "Energetyki". Festyny urządzono na Stegnach Południe, Sadybie i Idzikowskiego. Było słonecznie, radośnie, aktywnie i kolorowo. Zapraszamy do galerii ze zdjęciami z imprez. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów18.06.2019 r. Energetyczna Liga Mistrzów świętowała dziesięć edycji.

  Zakończyła się jubileuszowa, dziesiąta runda Energetycznej Ligi Mistrzów. Mistrzem został zespół Sadybiakos, a jubileusz celebrowano podczas festynu z okazji Dnia Dziecka na Stegnach Południe. więcej »
  17.06.2019 r. Zmarła Krystyna Przyłuska.

  12 czerwca w wieku 94 lat zmarła Pani Krystyna Przyłuska, przez wiele lat członek samorządu spółdzielni MSM "Energetyka", długoletni członek Rady Nadzorczej, przewodnicząca Rady Osiedla Stegny Północ. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 19 czerwca o godz. 10.00 w Domu Pogrzebowym na Powązkach Wojskowych w Warszawie. więcej »
  WZCz_201910.06.2019 r. Podziękowanie Zarządu za udział w WZCz.

  Zarząd Spółdzielni serdecznie dziękuje Państwu za uczestnictwo w Walnym Zgromadzeniu Członków, które odbyło się w dniu 8 czerwca 2019 r. więcej »
  WZCz_201910.06.2019 r. Za nami Walne Zgromadzenie Członków.

  W sobotę 8 czerwca odbyło się coroczne zebranie członków spółdzielni. Podczas zebrania podjęto, m.in., decyzje w sprawie przyjęcia sprawozdań z działalności spółdzielni i udzielenia absolutorium dla członków Zarządu, podzielono 7,87 mln zł nadwyżki bilansowej, a także wybrano sześciu członków do Rady Nadzorczej. więcej »
  06.06.2019 r. Dostępność Plus Plus - informacje o programie i działaniach spółdzielni .

  Uruchomiliśmy nową zakładkę  poświęconą programowi Dostępność Plus. Znaleźć tam można informacje na temat rządowego programu na rzecz dostępności do którego MSM "Energetyka" przystąpiła we wrześniu 2018 roku, jak również materiały dotyczące aktywności spółdzielni w tym zakresie. Zachęcamy do lektury. Zakładka będzie sukcesywnie rozbudowywana w miarę kolejnych działań i nowych informacji.
  OEK Sadyba06.06.2019 r. Kulturalne atrakcje w OEK "Sadyba".

  Powitanie lata tanecznym krokiem dla seniorów, przedstawienie teatralne dla najmłodszych oraz spotkanie dla miłośników podróży dla wszystkich - tak przedstawiają się atrakcje ośrodka z Korczyńskiej na najbliższe dni. więcej »
  Badanie satysfakcji04.06.2019 r. Badanie zadowolenia mieszkańców z pracy spółdzielni - wyniki ankiety.

  W corocznym badaniu satysfakcji z działalności spółdzielni najwyższe noty otrzymały małe osiedla: Stegny Rożek, Idzikowskiego i Bernardyńska. Ogólna ocena MSM "Energetyka" pozostaje na dobrym poziomie. Pozytywnie zaskakuje duży zwrot kwestionariuszy wypełnionych przez mieszkańców. więcej »
  M604.06.2019 r. M6 - Informator na Walne już dostępny.

  Zapraszamy do lektury specjalnego wydania M6 - Informatora na Walne. Gazeta stanowi dobry przewodnik po sobotnim WZCz, ale to również ciekawe podsumowanie obecnej sytuacji spółdzielni dla każdego członka. więcej »
  Dzień Dziecka27.05.2019 r. Trzy festyny na Dzień Dziecka w "Energetyce".

  Spółdzielnia zaprasza na Sadybę, Stegny Południe i Idzikowskiego - tradycyjnie już z okazji Dnia Dziecka na osiedlach odbędą się trzy festyny. Zapraszamy całe rodziny! więcej »
  Uwłaszczenie
  21.05.2019 r. Uwłaszczenie: spółdzielnia otrzymała pierwsze zaświadczenia o przekształceniu.


  Informujemy, że MSM "Energetyka" otrzymała z Urzędu Dzielnicy Mokotów 13 zaświadczeń potwierdzających przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. więcej » 
  WZCz_201920.05.2019 r. Walne Zgromadzenie Członków - 8 czerwca.

  WZCz odbędzie się w tym roku w sobotę 8 czerwca o godz. 10.00, w Centrum Konferencyjno-Kongresowym przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie - sala Chopin. Materiały dostępne są już na stronie internetowej spółdzielni w zakładce Walne Zgromadzenie. Dostępne są tam również wszelkie informacje na temat praw przysługujących członkom w związku z WZCz, terminów zgłaszania projektów uchwał i punktów do porządku obrad.
  Budżet obywatelski20.05.2019 r. Budżet obywatelski - od dziś można zgłaszać projekty.

  Od dziś do 10 czerwca można zgłaszać projekty do budżetu partycypacyjnego korzystne dla naszych osiedli. Mocno zmienione zasady tegorocznej edycji powodują, że mieszkańcom "Energetyki" trudnej będzie przeforsować projekty korzystne dla naszych osiedli. więcej »
  OEK Sadyba08.05.2019 r. Maj z OEK "Sadyba".

  Spotkanie z autorką popularnych książek dla dzieci, turniej tenisa stołowego, a także coś dla miłośników podróży i poezji śpiewanej - zapraszamy do zapoznania się z propozycjami programowymi OEK "Sadyba" na bieżący miesiąc. więcej »
  Rada Nadzorcza06.05.2019 r. Dyżury przedstawicieli Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełni członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Podczas najbliższego dyżuru 7 maja na mieszkańców czekać będzie Ewa Rucińska. Kolejny, a zarazem ostatni przed wakacjami dyżur, zaplanowano na 4 czerwca.
  RN06.05.2019 r. Rada Nadzorcza: z obrad plenum.

  Na przeprowadzonym 30 kwietnia posiedzeniu członkowie Rady dokonali oceny pracy Zarządu spółdzielni, zaopiniowano uchwały na czerwcowe WZCz, a także zatwierdzono wnioski o pożyczki z Centralnego Funduszu Remontowego. więcej »
  M629.04.2019 r. M6 na Majówkę? Nowy numer naszego dwumiesięcznika już dostępny.

  W skrzynkach mieszkańców jest już najnowsze wydanie dwumiesięcznika M6. Przeczytać w nim można m.in. o dalszym ciągu zamieszania z przekształceniem użytkowania wieczystego we własność, sytuacji spółdzielni w 2018 roku, a także relację z zebrań osiedlowych i wiele innych. więcej »
  Rada Nadzorcza29.04.2019 r. Spółdzielnia w weekend majowy.

  W dniu 2 maja (czwartek) dział Członkowsko-Mieszkaniowy i dział Rozliczeń z Członkami pracują w godzinach 8-15.
  W dniach 1 i 3 maja biura spółdzielni będą zamknięte.
  Stegnalia
  23.04.2019 r. Stegnalia po raz drugi - zapraszamy.


  II Stegniański Piknik Rodzinny "Stegnalia 2019" odbędzie się 27 kwietnia na terenie placu rekreacyjno-sportowego przy ul. Maltańskiej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców! więcej » 
  Oferty pracy17.04.2019 r. Lokale usługowe do wynajęcia.

  Spółdzielnia dysponuje wolnymi powierzchniami przeznaczonymi na działalność usługową. Aktualnie do wynajęcia są lokale przy ulicach Zwierzynieckiej, Belwederskiej, Burgaskiej i Bernardyńskiej o powierzchniach od 39 do 232 mkw. więcej »
  OEK Sadyba08.04.2019 r. Kwietniowe propozycje od OEK "Sadyba".

  Spotkanie z pisarką, koncert, wielkanocny decoupage, a dla najmłodszych... spotkanie z królikiem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kulturalną przygotowaną na najbliższe tygodnie przez ośrodek z Korczyńskiej. więcej »
  RN28.03.2019 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

  Tradycyjnie w ostatni wtorek miesiąca obradowała Rada Nadzorcza. Duża część posiedzenia i omawianych zagadnień poświęcona była zbliżającemu się okresowi zebrań - zarówno osiedlowych, jak i Walnemu Zgromadzeniu Członków. więcej »
  ZO
  13.03.2019 r. Zebrania osiedlowe - terminy.


  W kwietniu na każdym osiedlu odbędzie się zebranie osiedlowe. Prezentujemy terminy i miejsca poszczególnych spotkań oraz zachęcamy do wzięcia udziału. więcej » 
  OEK Sadyba07.03.2019 r. Wiosennie w OEK "Sadyba".

  Ośrodek przy Korczyńskiej zaprasza wszystkich mieszkańców do skorzystania z przygotowanej na najbliższe tygodnie oferty zajęć kulturalnych. więcej »
  Rada Nadzorcza04.03.2019 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełni członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Najbliższe dyżury pełnią: Kazimierz Kostecki - 5 marca, Beata Maraszek - 2 kwietnia.
  M628.02.2019 r. Nowe M6 już dostępne.

  Ukazał się kolejny numer dwumiesięcznika M6. Mieszkańcy znajdą gazetę w swoich skrzynkach pocztowych. M6 dostępne jest również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury. więcej »
  26.02.2019 r. Badanie jakości funkcjonowania spółdzielni.

  Rozpoczęło się coroczne już badanie satysfakcji mieszkańców z działalności spółdzielni. Do ponad 1800 wylosowanych mieszkańców trafiły ankiety. Czas na wypełnienie jest do 4 marca. więcej »
  RN25.02.2019 r. Wieczyste użytkowanie garaży - ważne informacje.

  21 lutego 2019 r. Rada Warszawy przyjęła 98-procentową bonifikatę przy przekształceniu użytkowania wieczystego gruntów pod garażami. W życie weszła też nowelizacja ustawy obniżająca stawkę opłaty za wieczyste użytkowanie parkingów i garaży z 3 proc. na 1 proc. więcej »
  OEK Sadyba11.02.2019 r. Warto zajrzeć do OEK "Sadyba".

  Biesiada i wykład dla seniorów, teatrzyk dla najmłodszych, a recital piosenek o Warszawie dla każdego - warto zapoznać się z ofertą ośrodka z Korczyńskiej na najbliższe tygodnie. więcej »
  07.02.2019 r. Praca w MSM "Energetyka".

  Spółdzielnia poszukuje inspektora nadzoru ds. ogólnobudowlanych. Praca w administracji osiedla Stegny Północ (ul. Czarnomorska 11). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia ».
  Rada Nadzorcza01.02.2019 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełni członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższym dyżurze - 5 lutego - na mieszkańców "Energetyki" czeka Zdzisław Rothe.
  RN31.01.2019 r. Styczniowe posiedzenie Rady Nadzorczej.

  Podczas pierwszego w nowym roku plenum przyjęto Plan gospodarczy na 2019 rok. Rada zapoznała się też z informacjami o sprawach inwestycyjnych i terenowo-prawnych. W związku z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych, zmienione zostały regulaminy rad osiedli i rad domów-nieruchomości. więcej »
  OEK Sadyba08.01.2019 r. OEK "Sadyba" zaprasza na styczniowe wydarzenia.

  Karnawałowe bale i zabawy oraz warsztaty dla seniorów przygotował ośrodek z Korczyńskiej na najbliższe tygodnie. Nie zabraknie zajęć w ferie dla najmłodszych. więcej »
  RN08.01.2019 r. Przekształcenie użytkowania wieczystego we własność.

  W związku z licznymi pytaniami w sprawie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego we własność - MSM "Energetyka" podaje Państwu link do informacji w tej sprawie zamieszczonej na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Warszawa Mokotów:
  http://www.mokotow.waw.pl/aktualnosc-2336-przeksztalcenie_prawa_uzytkowania.html

  Starsze

  Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »
  Hostilla