Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  00-719 Warszawa
  ul. Zwierzyniecka 8a
  tel.   22 841 60 11
  fax   22 840 53 31

Sprawy teren.-prawne

Ochrona danych osob.

Inspektor Ochrony Danych: Adam Myziak
dpo@msmenergetyka.pl

 • Inf. Zarządu o RODO • Licznik odwiedzin

  od 1 stycznia 2018


       Statystyki odwiedzin

  Strona Główna
  Nowsze

  M620.12.2018 r. Sięgnij po świąteczne M6.

  Ukazało się najnowsze wydanie dwumiesięcznika M6. Mieszkańcy znajdą gazetę w swoich skrzynkach pocztowych, dostępna jest również w wersji elektronicznej na stronie spółdzielni. więcej »
  RN18.12.2018 r. Przekształcenie użytkowania wieczystego we własność - ważna informacja.

  Ustawa likwidująca użytkowanie wieczyste wchodzi w życie 1 stycznia 2019 roku. Wciąż pozostaje wiele niewiadomych odnośnie tego procesu i jego kosztów dla mieszkańców. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów17.12.2018 r. ELM: dziewiąty sezon za nami. Sadybiakos mistrzem.

  Uroczystym podsumowaniem i wręczeniem nagród dla najlepszych w OEK "Sadyba" zakończyła się jesienna edycja międzyosiedlowych rozgrywek piłkarskich. więcej »
  OEK Sadyba04.12.2018 r. Świąteczny grudzień w OEK "Sadyba".

  Spotkanie z Mikołajem, koncert kolęd i wspólne kolędowanie, warsztaty zdobienia pierników - najbliższe tygodnie w ośrodku kulturalnym spółdzielni wypełnione są świątecznymi wydarzeniami dla mieszkańców w każdym wieku. więcej »
  RN30.11.2018 r. Rada Nadzorcza - obrady plenum.

  Podczas listopadowego posiedzenia Rada Nadzorcza m.in. zapoznała się z informacją Zarządu z działalności spółdzielni po trzech kwartałach, żywe dyskusje dotyczyły kwestii ochrony danych osobowych, pełnomocnictwa na zebraniach domowych i zmian w Regulaminie CFR. W sumie przyjęto cztery uchwały. więcej »
  Oferty pracy26.11.2018 r. Oferta pracy w spółdzielni.

  MSM "Energetyka" poszukuje osoby na stanowisko inspektora do spraw technicznych. więcej »
  OEK Sadyba07.10.2018 r. Listopad w OEK "Sadyba": koncert z okazji Święta Niepodległości, zabawa andrzejkowa i znacznie więcej.

  Ośrodek z Korczyńskiej zaprasza na listopadowe atrakcje. Wśród nich znajdziemy koncert na stulecie niepodległości, spotkania dla miłośników podróży, atrakcje dla najmłodszych. Miesiąc zakończy zabawa andrzejkowa. więcej »
  Oferty pracy07.11.2018 r. Wolne lokale usługowe.

  MSM "Energetyka" dysponuje lokalami przeznaczonymi pod działalność gospodarczą. Aktualnie dostępne są powierzchnie do wynajęcia na osiedlach Stegny Rożek, Stegny Południe i Sielce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. więcej »
  Rada Nadzorcza02.11.2018 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżuruje członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższy dyżur 6 listopada zaprasza Marek Żyszko. Ostatni w tym roku dyżur odbędzie się 4 grudnia.
  RN02.11.2018 r. Obradowała Rada Nadzorcza.

  Członkowie Rady Nadzorczej na październikowym posiedzeniu zaakceptowali wnioski o pożyczki z CFR, zapoznali się z informacjami Zarządu dotyczącymi prowadzonych i przygotowywanych inwestycji oraz stanu spraw terenowo-prawnych. Dokonany został również wybór członków do Kolegium dwumiesięcznika M6. więcej »
  M626.10.2018 r. Nowe M6 już dostępne.

  Mieszkańcy spółdzielni w swoich skrzynkach pocztowych powinni już znależć najnowszy numer dwumiesięcznika M6. Gazeta dostępna jest również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury. więcej »
  Oferty pracy18.10.2018 r. Oferty pracy w spółdzielni.

  MSM "Energetyka" aktualnie poszukuje osób na stanowiska: inspektor nadzoru do spraw elektrycznych, sprzątacz budynku oraz gospodarz domu. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów17.10.2018 r. Spółdzielnia z ISO na kolejne trzy lata.

  "Energetyka" na najbliższe trzy lata otrzymała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Nowy certyfikat jest zgodny z najnowszymi standardami ISO 9001:2015. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów17.10.2018 r. Grają na Stegnach i Idzikowskiego.

  Półmetek osiągnęła dziewiąta runda międzyosiedlowych rozgrywek w piłkę nożną. Po raz pierwszy Energetyczna Liga Mistrzów odbywa się według nowej formuły - podziału na dwie ligi. Emocji jest zatem dwa razy więcej. więcej »
  OEK Sadyba03.10.2018 r. W październiku w OEK "Sadyba".

  Dla starszych i młodszych, dla aktywnych i wielbicieli internetu, relacja z podróży na Madagaskar i koncert poświęcony pamięci Karola Wojtyły - w obecnym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie ośrodka z Korczyńskiej. więcej »
  RN27.09.2018 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

  Przyjęcie sprawozdania z działalności spółdzielni w pierwszym półroczu, akceptacja wskaźników do planu gospodarczego na przyszły rok i zapoznanie się z działaniami związanymi z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych - to sprawy, którymi m.in. zajęła się RN na wrześniowym posiedzeniu plenarnym. więcej »
  26.09.2018 r. Zmarł Ryszard Dzialuk.

  W wieku 81 lat zmarł Ryszard Dzialuk, wieloletni działacz samorządu spółdzielni MSM "Energetyka", były Przewodniczący Rady Nadzorczej. więcej »
  25.09.2018 r. Spółdzielnia w programie Dostępność Plus.

  MSM "Energetyka" podpisała Partnerstwo na rzecz dostępności i tym samym przystąpiła do rządowego programu Dostępność Plus, którego głównym celem jest dostosowanie otoczenia do wymogów osób o szczególnych potrzebach. Deklaracja w tej sprawie została podpisana przez członków Zarządu spółdzielni podczas uroczystości w Ministerstwie Rozwoju i Infrastruktury. więcej »
  OEK Sadyba21.09.2018 r. "Zacznijmy od Straussa", czyli początek jesieni w OEK "Sadyba".

  Ostatni tydzień września obfitować będzie w atrakcje przygotowane przez ośrodek z Korczyńskiej. Zaplanowano koncert muzyki poważnej, prelekcje podróżników, spotkanie edukacyjne dla seniorów i teatrzyk dla najmłodszych. więcej »
  19.09.2018 r. Nowe lokale usługowe dostępne na Sielcach.

  W nowym budynku wybudowanym przez spółdzielnię przy ul. Zwierzynieckiej 6 znajdują się lokale usługowe. Do 27 września zainteresowani mogą składać oferty w przetargu na wynajem powierzchni pod działalność usługową. więcej »
  19.09.2018 r. Nowy budynek już gotowy - mieszkańcy wkrótce odbiorą klucze.

  Zakończyły się prace budowlane i trwają odbiory techniczne mieszkań w nowej inwestycji na Sielcach przy ulicy Zwierzynieckiej 6. Spółdzielnia oczekuje na pozwolenie na użytkowanie budynku, co pozwoli przekazać mieszkańcom klucze do nowych mieszkań. więcej »
  OEK Sadyba04.09.2018 r. Nowy sezon zajęć w OEK "Sadyba".

  We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon zajęć w spółdzielczym ośrodku przy ul. Korczyńskiej. W repertuarze zajęć każdy znajdzie coś dla siebie: od 2-latków po seniorów. Zapisy trwają. Zapraszamy wszystkich mieszkańców. więcej »
  Rada Nadzorcza31.08.2018 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  Po przerwie wakacyjnej wracają dyżury członków rady. Dyżur pełniony jest w każdy pierwszy wtorek miesiąca i odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8a w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższych dyżurach na członków "Energetyki" czekają: 4 września - Marek Woźniak i 2 października - Marek Żyszko.
  M631.08.2018 r. Zajrzyj do skrzynki listowej po M6.

  Ukazał się najnowszy numer dwumiesięcznika M6. W bieżącym wydaniu przeczytać można m.in. o jubileuszu spółdzielni, przekształceniu użytkowania wieczystego we własność, zmianach w gospodarce odpadami i wiele innych. więcej »
  ZO
  28.08.2018 r. Samorządowiec - Spółdzielca 2018 r.


  Członek Rady Nadzorczej i przewodniczący Komisji Rewizyjnej RN Kazimierz Kostecki został wyróżniony przez Krajową Radę Spółdzielczą tytułem "Samorządowiec-Spółdzielca 2018". Wyróżnienia wręczono podczas obchodów przypadającego 3 lipca Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości. więcej » 
  WZCz_201827.08.2018 r. Protokół z WZCz już dostępny.

  Członkowie spółdzielni mogą zapoznać się z szczegółowym protokołem z ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków. W wersji elektronicznej dostępny jest on dla członków posiadających konto użytkownika. więcej »
  Użytkowanie wieczyste14.08.2018 r. Koniec z użytkowaniem wieczystym.

  1 stycznia 2019 r. prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych budynkami mieszkalnymi z mocy prawa zostanie przekształcone we własność. Tak zakłada Ustawa o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności gruntów. Nowe prawo nie zmienia jednak sytuacji osób mających nieuregulowany stan prawny gruntu. więcej »
  OEK Sadyba09.07.2018 r. Mnóstwo atrakcji w OEK "Sadyba" - zapisz się już dziś!.

  Ruszyły zapisy na przyszły sezon na zajęcia organizowane przez OEK "Sadyba". Przygotowano atrakcje dla każdego: zarówno najmłodszych - już w wieku od 2,5 roku, jak i seniorów. więcej »
  Budżet obywatelski26.06.2018 r. Budżet obywatelski - czas głosowania na pomysły.

  Do 30 czerwca można oddać głos na wybrane projekty w ramach budżetu partycypacyjnego. W obszarach w skład których wchodzą osiedla "Energetyki" do wydania jest ponad 2 mln zł. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów26.06.2018 r. Ósma edycja ELM za nami. Kramp-Pest obronił mistrza.

  Zakończyły się międzyosiedlowe rozgrywki w piłkę nożną. Tytuł mistrza po raz drugi z rzędu wywalczyła drużyna Kramp-Pest. Tradycyjnie już sezon zakończono wręczeniem nagród zorganizowanym w OEK "Sadyba". więcej »
  Rada Nadzorcza22.06.2018 r. Rada Nadzorcza wybrała swoje Prezydium.

  Dokładnie w tym samym składzie działać będzie do czerwca 2019 roku prezydium Rady Nadzorczej. Po Walnym Zgromadzeniu Członków Rada ukonstytuowała się 19 czerwca. więcej »

  WZCz_201811.06.2018 r. Walne Zgromadzenie Członków.

  W sobotę 9 czerwca odbyło się coroczne zebranie członków spółdzielni. Wśród podjętych decyzji są m.in. przyjęcie sprawozdań z działalności spółdzielni i absolutorium dla członków Zarządu, podział 7,3 mln zł nadwyżki bilansowej, a także wybór siedmiu członków do Rady Nadzorczej. więcej »
  OEK Sadyba06.06.2018 r. Gorący czerwiec w OEK "Sadyba".

  Impreza z okazji Dnia Dziecka to tylko jedna z imprez organizowanych przez ośrodek przy Korczyńskiej w najbliższym czasie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. więcej »
  Rada Nadzorcza04.06.2018 r. Dyżur członka Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżuruje członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 17.00-18.00. Ostatni przed wakacjami dyżur - 5 czerwca - pełni Kazimierz Kostecki.
  60-lat MSM Enenrgetyka01.06.2018 r. Spółdzielnia świętowała jubileusz 60-lecia.

  Dokładnie w rocznicę założenia - 29 maja - odbyły się obchody jubileuszu 60-lecia spółdzielni. W wydarzeniu udział wzięło kilkaset osób: mieszkańców, pracowników i zaproszonych gości. więcej »
  Dzień Dziecka30.05.2018 r. Dzień Dziecka razy trzy.

  Sadyba, Stegny Południe i Idzikowskiego zapraszają na festyny z okazji Dnia Dziecka. W tym roku dzieci najmłodsi mogą świętować na osiedlach przez trzy weekendy czerwca. Zapraszamy całe rodziny! więcej »
  M626.05.2018 r. Specjalny numer M6.

  Ukazał się wyjątkowy numer M6 - jest to podwójne wydanie w części poświęcone Walnemu Zgromadzeniu Członków i sytuacji spółdzielni w ostatnim roku. Druga część poświęcona jest jubileuszowi 60-lecia MSM "Energetyka". więcej »
  Badanie satysfakcji25.05.2018 r. Mieszkańcy oceniają "Energetykę" - za nami coroczne badanie satysfakcji z działania spółdzielni.

  Prezentujemy wyniki corocznego badania satysfakcji mieszkańców z działań spółdzielni. W tegorocznej ankiecie spółdzielni wystawiono taką samą ocenę jak przed rokiem. Najlepiej oceniono administracje Idzikowskiego, Sielc i Bernardyńskiej. więcej »
  WZCz_201822.05.2018 r. Walne Zgromadzenie Członków - 9 czerwca.

  WZCz odbędzie się w tym roku w sobotę 9 czerwca o godz. 10.00, w Centrum Konferencyjno-Kongresowym ul. Bobrowiecka 9 w Warszawie - sala Chopin. Materiały dostępne są już na stronie internetowej spółdzielni. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów21.05.2018 r. Energetyczna Liga Mistrzów - czas na rundę pucharową.

  Zakończyła się pierwsza faza międzyosiedlowych rozgrywek w piłkę nożną. Po rundzie zasadniczej zespoły zostały podzielone na dwie grupy - mistrzowską i pocieszenia. więcej »
  M621.05.2018 r. Informacja Zarządu o RODO.

  Publikujemy Informację Zarządu nt. ochrony danych osobowych w MSM "Energetyka" więcej »
  OEK Sadyba10.05.2018 r. Majowe atrakcje w OEK "Sadyba".

  Koncert, przedstawienie dla dzieci, zajęcia relaksacyjne czy warsztaty chemiczne - w bieżącym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie ośrodka z Korczyńskiej. więcej »
  M626.04.2018 r. Zabierz M6 na majówkę - nowy numer już dostępny.

  W skrzynkach mieszkańców jest już najnowsze wydanie dwumiesięcznika M6. Przeczytać w nim można m.in. o nowych przepisach ochrony danych osobowych, sytuacji spółdzielni w 2017 roku, a także początkach osiedla Sielce. więcej »
  RN26.04.2018 r. Obradowała Rada Nadzorcza.

  Podczas plenarnego posiedzenia w kwietniu Rada Nadzorcza zaopiniowała projekty uchwał na WZCz, znowelizowała Regulamin udzielania zamówień na roboty budowlane i usługi, a także dokonała oceny Zarządu za 2017 rok. więcej »
  Dzień Dziecka17.04.2018 r. Stegnalia 2018, czyli pierwszy stegniański piknik rodzinny.

  Impreza odbędzie się 21 kwietnia na terenie placu rekreacyjno-sportowego przy ul. Maltańskiej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców!. więcej »
  OEK Sadyba10.04.2018 r. Kwiecień w OEK "Sadyba".

  Blisko dziesięć wydarzeń organizuje w bieżącym miesiącu spółdzielcza placówka z ul. Korczyńskiej. Wśród nich potańcówka dla seniorów, turniej w tenisa stołowego czy koncert muzyki filmowej. więcej »
  ZO
  06.04.2018 r. Zebrania osiedlowe.


  W kwietniu odbędzie się na każdym osiedlu zebranie osiedlowe. Prezentujemy terminy i miejsca poszczególnych spotkań oraz zachęcamy do wzięcia udziału. więcej » 
  RN29.03.2018 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

  Na posiedzeniu plenarnym 27 marca członkowie Rady Nadzorczej przyjęli sprawozdanie z działalności spółdzielni w 2017 roku, przyjęli informację o działalności Rady Nadzorczej na zebrania osiedlowe, a także zaakceptowali nowy podział mandatów w Radzie Nadzorczej. więcej »
  Rada Nadzorcza29.03.2018 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżuruje członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Podczas najbliższych dyżurów na mieszkańców czekać będą: 3 kwietnia - Marek Żyszko, 8 maja - Krzysztof Pawłowski.
  OEK Sadyba09.03.2018 r. Wiosenno-świątecznie w OEK "Sadyba".

  W marcu ośrodek przy Korczyńskiej zaprasza na powitanie wiosny i przygotowanie ozdób wielkanocnych. Oprócz tego atrakcyjne spotkania z jogą, czy opowieść o egzotycznej Etiopii. więcej »
  8 marca08.03.2018 r. Dziś Dzień Kobiet - "Energetyka" kobietami stoi.

  Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom - pracownicom i mieszkankom MSM "Energetyka". Do życzeń dołączamy ciekawą analizę - wynika z niej, iż kobiety są bardzo aktywne w organach spółdzielni. więcej »
  06.03.2018 r. Wieczyste użytkowanie i podatek od nieruchomości - co warto wiedzieć?

  Opłata z tytułu wieczystego użytkowania oraz podatek od nieruchomości to główne opłaty na rzecz miasta z tytułu posiadania mieszkania. Właściciele mieszkań wyodrębnionych muszą samodzielnie regulować opłaty z tym związane. więcej »
  M602.03.2018 r. Nowe M6 już dostępne.

  Mieszkańcy spółdzielni w swoich skrzynkach pocztowych powinni już mieć najnowszy numer dwumiesięcznika M6. Gazeta dostępna jest również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury. więcej »
  Rada Nadzorcza01.03.2018 r. Przedstawiciel Rady Nadzorczej czeka na mieszkańców.

  Tradycyjnie, w każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżuruje członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Najbliższy dyżur 6 marca pełni Magdalena Lech.
  RN28.02.2018 r. Nowi kierownicy administracji na Sielcach i Stegnach Rożek.

  Podczas plenarnego posiedzenia Rady Nadzorczej 27 lutego zatwierdzony został wybór nowych kierowników dwóch osiedli. Rada przyjęła także informację o realizacji wniosków z zebrań osiedlowych oraz WZCz z zeszłego roku. więcej »
  OEK Sadyba22.02.2018 r. Gorące atrakcje w OEK "Sadyba".

  Spotkania z podróżnikami przybliżające gorące kraje jak Indie i Izrael i przedstawienie dla dzieci - to propozycje ośrodka kulturalnego spółdzielni na najbliższy czas. więcej »
  Rada Nadzorcza01.02.2018 r. Dyżur członka Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżuruje członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Najbliższy dyżur - 6 lutego - pełnić będzie Krystyna Reszczyńska.
  RN31.01.2018 r. Rada Nadzorcza przyjęła plan gospodarczy na 2018 rok.

  Przyjęcie planu gospodarczego - budżetu spółdzielni - było głównym punktem plenarnego posiedzenia Rady Nadzorczej w styczniu. więcej »
  15.01.2018 r. Zmarł Janusz Kordel.
  Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszego Kolegę Janusza Kordela - długoletniego pracownika MSM "Energetyka",  Kierownika Administracji Osiedla "Sielce"
  Koleżanki i koledzy oraz Zarząd i Rada Nadzorcza MSM "Energetyka"    więcej ».
  Energetyczna Liga Mistrzów10.01.2018 r. Osiedlowa liga piłki nożnej - zgłoszenia do 5 lutego.

  W marcu powrócą rozgrywki międzyosiedlowej ligi w piłkę nożną - będzie to już ósma edycja zainicjowanej przez mieszkańców i wspieranej przez spółdzielnię Energetycznej Ligi Mistrzów. Organizatorzy zachęcają mieszkańców do zgłaszania własnych drużyn. więcej »
  Lokale_do_wynajecia10.01.2018 r. Lokale na działalność usługową dostępne na osiedlach Stegny Płd. i Bernardyńska.

  Osiedla Stegny Południe i Bernardyńska posiadają do wynajęcia wolne powierzchnie z przeznaczeniem na działalność usługową. Przy ul. Nicejskiej 2 w pawilonie handlowym wynająć można pow. 245 mkw, zaś przy ul. Bernardyńskiej 25 lokal o pow. 54 mkw. Szczegóły dostępne tu. 
  OEK Sadyba08.01.2018 r. Zacznij nowy rok aktywnie z OEK "Sadyba".

  W styczniu ośrodek kulturalny z Sadyby zaprasza na szereg zajęć cyklicznych od nauki języka angielskiego przez kurs komputerowy po naukę gry na gitarze. Druga połowa miesiąca zarezerwowana jest na akcję "Zima w mieście" oraz imprezy karnawałowe dla najmłodszych i trochę starszych. więcej »
  Starsze

  Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »