Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  00-719 Warszawa
  ul. Zwierzyniecka 8a
  tel.   22 841 60 11
  fax   22 840 53 31

Sprawy teren.-prawne

Ochrona danych osob.

Inspektor Ochrony Danych: Adam Myziak
dpo@msmenergetyka.pl

 • Inf. Zarządu o RODO • Licznik odwiedzin

  od 1 stycznia 2018


       Statystyki odwiedzin

  Strona Główna
  Nowsze
  M622.12.2016 r. Świąteczne M6.

  Ukazało się najnowsze wydanie dwumiesięcznika M6. Mieszkańcy znajdą gazetę w swoich skrzynkach pocztowych, dostępna jest również w wersji elektronicznej na stronie spółdzielni. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów19.12.2016 r. Sadyba bierze wszystko.

  Trzy drużyny z Sadyby okazały się najlepsze w V edycji Energetycznej Lidze Mistrzów. Zwycięzcą została drużyna Sadybiakos. Uroczyste zakończenie rundy odbyło się w sobotę w OEK "Sadyba". więcej »
  OEK Sadyba05.12.2016 r. Świątecznie w OEK "Sadyba".

  Spotkanie z Mikołajem, pokaz wykonania ozdób świątecznych i koncert kolęd i pastorałek przygotował dla mieszkańców ośrodek z Korczyńskiej na nadchodzące tygodnie. więcej »
  RN02.12.2016 r. Posiedzenie plenarne Rady Nadzorczej.

  Podczas listopadowego posiedzenia Rada Nadzorcza przyjęła informację Zarządu o wykonaniu zadań gospodarczych po trzech kwartałach 2016 roku, zapoznała się z opinią prawną na temat możliwości prowadzenia inwestycji wspólnie z innymi podmiotami, a także wprowadziła zmianę do regulaminu rozliczania kosztów. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów07.11.2016 r. Energetyczna Liga Mistrzów na półmetku rundy jesiennej.

  Najbardziej wyrównana z dotychczasowych edycji jest obecna runda międzyosiedlowych rozgrywek w piłkę nożną. Po nieco ponad połowie rozegranych spotkań o zwycięstwo walczy aż sześć drużyn, liderem jest Sadybianka. więcej »
  OEK Sadyba04.11.2016 r. Od Święta Niepodległości po Andrzejki - listopad w OEK "Sadyba".

  Koncert muzyki patriotycznej, zabawa andrzejkowa dla dzieci i wieczorek taneczny dla starszych, a także spotkanie z podróżniczką i dwa wykłady o zdrowiu - w ofercie ośrodka na najbliższe tygodnie każdy znajdzie coś dla siebie. więcej »
  M627.10.2016 r. Ukazał się nowy numer M6.

  Okładkowym tematem najnowszego wydania dwumiesięcznika jest uzyskany przez "Energetykę" certyfikat jakości ISO 9001. Gazeta trafiła właśnie do skrzynek mieszkańców, w wersji elektronicznej można ją także pobrać ze strony spółdzielni. więcej »
  Oferty pracy26.10.2016 r. Oferty pracy.

  MSM "Energetyka" ogłasza konkurs na stanowisko zastępcy kierownika ds. technicznych dla osiedla Sadyba. Ponadto administracja osiedla Sielce poszukuje inspektora do nadzoru robót drogowych. Szczegóły ogłoszeń tu »
  M620.10.2016 r. Komisja statutowa czeka na sygnały od mieszkańców.

  Informujemy, że uruchomiony został specjalny adres e-mailowy na który można przesłać wszelkie uwagi, komentarze i zgłaszać propozycje dotyczące nowelizacji statutu:
  Laureat konkursu KRS19.10.2016 r. Lider Spółdzielczości 2016 dla "Energetyki".

  MSM "Energetyka" otrzymała nagrodę Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2016 w kategorii spółdzielni największych bez przychodu z inwestycji. Wyróżnienia przyznaje branżowy miesięcznik Administrator. więcej »
  OEK Sadyba06.10.2016 r. Gorący październik w OEK "Sadyba".

  Spotkania z podróżnikami, wykłady edukacyjne, przedstawienia dla dzieci czy koncert i turniej w tenisa stołowego - październik w ośrodku przy Korczyńskiej zapowiada się wyjątkowo aktywnie. więcej »
  RN03.10.2016 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

  Wrześniowe plenum Rady Nadzorczej przyjęło ramowy plan pracy Rady do czerwca 2017, a także sprawozdanie Zarządu z działalności spółdzielni za pierwsze półrocze. Rada zatwierdziła także wnioski o pożyczki z CFR na ponad 2 mln zł. więcej »
  28.09.2016 r. Mamy ISO.

  MSM "Energetyka" z sukcesem zakończyła starania o uzyskanie międzynarodowego certyfikatu jakości ISO 9001. Dzięki temu spółdzielnia dołącza do elitarnego grona firm i organizacji stosujących najwyższe standardy zarządzania. więcej »
  28.09.2016 r. Piknik Rodzinny na Stegnach.

  W najbliższą sobotę, 1 paŸdziernika, zapraszamy na Charytatywny Piknik Rodzinny, który odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Bonifacego 10. Dochód z pikniku pomoże szkole zakupić busa dla niepełnosprawnych uczniów. Piknik wspiera, m.in. osiedle Stegny Południe. Szczegóły na plakacie »
  26.09.2016 r. Weź udział w Rodzinnym Pikniku i wspomóż schronisko dla zwierząt.

  W najbliższą niedzielę 2 października odbędzie się Rodzinny Piknik i Orszak Przyjaciół Św. Franciszka. Podczas pikniku, oprócz atrakcji dla dzieci i dorosłych, prowadzona będzie zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Józefowie. Szczegóły na plakacie »
  21.09.2016 r. Klubokawiarnia Skład Ziół na Sielcach zaprasza.

  Nowy cykl spotkań o poezji i wernisaż wystawy Ewy Osińskiej-Rozpędek to najbliższe propozycje mieszczącej się przy Czerniakowskiej 26 klubokawiarni coraz aktywniej działającej na Sielcach. więcej »
  OEK Sadyba05.09.2016 r. OEK "Sadyba" zaprasza po wakacjach.

  Po letniej przerwie ośrodek z Korczyńskiej startuje z ofertą na nowy rok szkolny. Oprócz cyklicznych zajęć, w programie na wrzesień zaplanowano przedstawienie kukiełkowe, koncert piosenek powstańczych oraz spotkanie edukacyjne dla seniorów. więcej »
  M605.09.2016 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  Po przerwie wakacyjnej wracają dyżury członków Rady. Dyżur pełniony jest w każdy pierwszy wtorek miesiąca i odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższych dyżurach na członków Energetyki czekają: Marek Żyszko - 6 września, Krystyna Reszczyńska - 4 października.
  RN31.08.2016 r. Rada Nadzorcza obradowała po wakacyjnej przerwie.

  Kwestia certyfikatu ISO oraz sprawy dotyczące nieuregulowanego stanu prawnego gruntów zdominowały pierwsze po wakacjach plenum Rady Nadzorczej. więcej »
  Stanowisko Rady Nadzorczej
  25.08.2016 r. Rozmowa z przewodniczącym Rady Nadzorczej Januszem Gajdą.


  O konieczności konsekwentnej realizacji zaplanowanych działań, zarządzaniu w spółdzielni i konieczności przemyślanych działań w zakresie inwestycji - mówi nowy przewodniczący Rady Nadzorczej. Cała rozmowa z Januszem Gajdą do przeczytania w najnowszym numerze M6. więcej »
  M625.08.2016 r. Nowy numer M6 już w skrzynkach.

  Ukazał się najnowszy numer dwumiesięcznika M6. Mieszkańcy znajdą gazetę w swoich skrzynkach pocztowych, dostępna jest również w wersji elektronicznej na stronie spółdzielni. więcej »
  Użytkowanie we własność?22.08.2016 r. Będzie można zamienić użytkowanie we własność?

  Znany jest projekt ustawy, która ma znieść użytkowanie wieczyste. Przekształcenie ma nastąpić 1 stycznia 2017 roku, ale wiązać się będzie z uiszczaniem na rzecz miasta opłaty przez najbliższe 20 lat.. więcej »
  Boisko na Sielcach25.07.2016 r. Boisko na Sielcach już gotowe.

  Zakończyły się prace na nowym boisku wielofunkcyjnym na Sielcach. Uroczyste otwarcie odbyło się 21 lipca. Po przecięciu wstęgi rozegrano pierwsze oficjalne spotkanie.. więcej »
  Budżet partycypacyjny14.07.2016 r. Wyniki budżetu partycypacyjnego 2017.

  Stołeczny ratusz ogłosił wyniki głosowania na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Po raz kolejny w głosowaniu dopisali mieszkańcy spółdzielni. Co tym razem zyskają osiedla i ich mieszkańcy? więcej »
  W-wa w kwiatach11.07.2016 r. Ruszył konkurs Warszawa w kwiatach i zieleni.

  Rozpoczęły się zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu na najładniejszy balkon i ogródek przydomowy. Swoje zgłoszenie można przesłać do 17 lipca.. więcej »
  Oferty pracy04.07.2016 r. Oferta pracy.

  Informujemy, że spółdzielnia poszukuje pracownika na stanowisko zastępcy kierownika ds. technicznych administracji osiedla Stegny Południe. Oferty składać można do 20 lipca. Szczegóły »
  Energetyczna Liga Mistrzów27.06.2016 r. Czwarta runda Energetycznej Ligi Mistrzów za nami. Sadyba ponownie najlepsza.

  Rozgrywki zakończyły się wręczeniem nagród ufundowanych przez Zarząd oraz rady osiedli Stegny Południe i Idzikowskiego. Zwyciężyła drużyna Sadyba przez Sadybiakosem. Trzecie miejsce dla Idzik 303.. więcej »
  Stanowisko Rady Nadzorczej
  26.06.2016 r. Janusz Gajda przewodniczącym Rady Nadzorczej.


  Przewodniczący ostatniego WZCz i dotychczasowy zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej został wybrany nowym przewodniczącym Rady. więcej »
  WZCz_201414.06.2016 r. Za nami kolejne WZCz.

  W sobotę odbyło się coroczne zebranie członków spółdzielni. Wśród podjętych decyzji są m.in. przyjęcie sprawozdań z działalności i absolutorium dla członków Zarządu, podział 8,4 mln zł nadwyżki bilansowej, a także wybór sześciu członków do Rady Nadzorczej.. więcej »
  Budżet partycypacyjny14.06.2016 r. Budżet obywatelski - można zgarnąć nawet 2 mln zł.

  Od dziś do 24 czerwca można oddać głos na wybrany projekt w ramach budżetu partycypacyjnego. W obszarach w skład których wchodzą osiedla "Energetyki" do wydania jest 2 mln zł. Konkurencja jest jednak spora - o głosy zabiega prawie 90 projektów. więcej »
  Stanowisko Rady Nadzorczej i Zarządu10.06.2016 r Stanowisko Rady Nadzorczej i Zarządu MSM "Energetyka" w Warszawie.

  Rada Nadzorcza spółdzielni wspólnie z Zarządem przesłały do parlamentarzystów stanowisko w sprawie braku regulacji prawnych gruntów na terenie spółdzielni. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ».
  Badanie satysfakcji09.06.2016 r. Mieszkańcy po raz kolejny ocenili działania spółdzielni.

  Prezentujemy wyniki corocznego badania satysfakcji mieszkańców z działań spółdzielni. W tegoroczej ankiecie spółdzielni wystawiono ocenę 3,15 (w skali od 1 do 4), zaś najlepiej oceniono administracje Idzikowskiego, Sielc i Bernardyńskiej. więcej »
  08.06.2016 r. Potrójny Dzień Dziecka na osiedlach.

  Ubiegły weeked obfitował w imprezy z okazji Dnia Dziecka. W sobotę kilkaset osób bawiło się na Stegnach Południe, zaś w niedzielę równie licznie mieszkańcy całymi rodzinami wzięli udział w festynach na Sadybie i na Idzikowskiego. więcej »
  M607.06.2016 r. M6 - Informator na Walne już dostępny

  Do skrzynek listowych mieszkańców dostarczony został specjalny numer M6 w całości poświęcony Walnemu Zgromadzeniu Członków. Gazetę pobrać można także ze strony internetowej. więcej »
  RN02.06.2016 r. Ostatnie posiedzenie Rady Nadzorczej obecnej kadencji.

  Na kończącym kadencję plenum Rady Nadzorczej członkowie zapoznali się ze sprawozdaniem z działalności spółdzielni w pierwszym kwartale oraz z wynikami ankiety przeprowadzonej wśród mieszkańców. więcej »
  31.05.2016 r. Festyn z okazji Dnia Dziecka na Stegnach.

  Administracja i Rada Osiedla Stegny Południe zapraszają wszystkich na festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w sobotę 4 czerwca w godzinach 12-17 na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Maltańskiej. Wstęp wolny. więcej »
  WZCz_201423.05.2016 r.Walne Zgromadzenie Członków.

  WZCz odbędzie się w tym roku w sobotę 11 czerwca. Początek o godz. 10.00. Od dziś w biurze Zarządu oraz w administracjach osiedli wyłożone są sprawozdania i przygotowane projekty uchwał. Do piątku 27 maja zgłaszać można projekty uchwał i żądania zamieszczenia oznaczonych spraw w porządku obrad WZCz. więcej »
  OEK Sadyba23.05.2016 r. Dzień Dziecka na Wesołej Farmie.

  OEK "Sadyba" zaprasza wszystkich na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się 5 czerwca w Parku Dygata. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. więcej »
  20.05.2016 r.Turniej Piłkarski MiniEURO na Stegnach.

  W najbliższą niedzielę, 22 maja na boisku kompleksu przy ul. Maltańskiej odbędzie się turniej piłkarski dla najmłodszych.
  Zapraszamy.    więcej »
  13.05.2016 r. W Noc Muzeów warto zajrzeć na Jasną.

  Krajowa Rada Spółdzielcza po raz kolejny bierze udział w Nocy Muzeów. W sobotę 14 maja spółdzielcy zapraszają od godz. 19.00 do Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce. Przewidziano nie tylko zwiedzanie wystaw, ale i ciekawe prelekcje, a nawet loterię spółdzielczą.    więcej »
  09.05.2016 r. Przedszkole na Stegnach zbiera na nowy plac zabaw.

  Przedszkole nr 325 przy ul. Kaspijskiej 5 organizuje zbiórkę pieniędzy na dokończenie modernizacji placu zabaw. Wesprzeć placówkę można poprzez internetowy serwis www.zrzutka.pl.    więcej »
  M609.05.2016 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełni członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Najbliższe dyżury odbędą się: 10 maja (wyjątkowo drugi wtorek miesiąca) oraz 7 czerwca.
  OEK Sadyba04.05.2016 r. Atrakcje dla młodszych i starszych w OEK "Sadyba".

  Maj obfituje w wydarzenia organizowane przez ośrodek przy ul. Korczyńskiej 6. Zaplanowano m.in. turniej tenisa stołowego, przedstawienie teatralne dla dzieci oraz wieczorek taneczny dla seniorów. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów29.04.2016 r. Energetyczna Liga Mistrzów na półmetku rozgrywek.

  Czwarta edycja międzyosiedlowych rozgrywek w piłce nożnej zbliża się do połowy rundy. Rozegrano ponad 40 spotkań w których padło już 500 bramek. Na czele dwie drużyny z Sadyby. więcej »
  M626.04.2016 r. Dwadzieścia lat z M6.

  W kwietniu 1996 roku ukazał się pierwszy numer dwumiesięcznika M6. Tym samym gazeta świętuje swoje dwudzieste urodziny. Do skrzynek mieszkańców właśnie trafił najnowszy numer dwumiesięcznika "Energetyki". Zapraszamy do lektury jubileuszowego wydania. więcej »
  OEK Sadyba19.04.2016 r. Odwołany koncert w OEK "Sadyba".

  Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora dzisiejszy koncert "Szlagiery lwowskie i nie tylko", został odwołany. Za zmiany przepraszamy.
  Laureat konkursu KRS19.04.2016 r. "Energetyka" zwycięża w rankingu Domów Spółdzielczych.

  Spółdzielnia zajęła pierwsze miejsce w kategorii spółdzielni największych inwestujących w ogólnopolskim rankingu organizowanym przez branżowy miesięcznik "Domy Spółdzielcze". więcej »
  Licytacje18.04.2016 r. Nowa inwestycja na Sielcach.

  Rozpoczęła się budowa nowego budynku przy ul. Zwierzynieckiej na osiedlu Sielce - powstanie 138 mieszkań. Zainteresowani członkowie spółdzielni wszystkie informacje uzyskają w biurze spółdzielni, w dziale członkowsko-mieszkaniowym. więcej »
  Laureat konkursu KRS
  08.04.2016 r. Grażyna Cabaj wyróżniona przez Krajową Radę Spółdzielczą.


  Mieszkająca na Stegnach Północ Grażyna Cabaj otrzymała tytuł "Samorządowiec-Spółdzielca Roku" w konkursie organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczą. więcej »
  Sponsor kultury
  06.04.2016 r. "Energetyka" sponsorem kultury.


  Spółdzielnia otrzymała tytuł "Sponsor Kultury" od Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów. więcej »
  OEK Sadyba01.04.2016 r. Kwiecień w OEK "Sadyba" – kalendarz imprez.

  W nadchodzącym miesiącu ośrodek przy ul. Korczyńskiej zaprasza m.in. na wieczorek taneczny i koncert lwowskich szlagierów dla starszych, oraz przedstawienie lalkowe i spotkanie z autorką książek dla najmłodszych. więcej »
  Stanowisko Rady Nadzorczej
  01.04.2016 r. Zebrania osiedlowe.


  W kwietniu odbędzie się na każdym osiedlu zebranie osiedlowe. Przedstawiamy terminy i miejsca poszczególnych spotkań. więcej »
  Klubokawiarnia
  31.03.2016 r. Interesujący wykład w kawiarni na Sielcach.


  "Czas - w wymiarze i poza wymiarem" - wykład pod takim tytułem wygłosi prof. Andrzej Krawczyk w Klubokawiarni "Skład Ziół" działającej przy Czerniakowskiej 26. Wykład odbędzie się 1 kwietnia o 19.00. Dla mieszkańców osiedli "Energetyki" wstęp wolny. więcej »
  RN23.03.2016 r. Obradowała Rada Nadzorcza.

  Przyjęcie sprawozdania Zarządu z działalności w roku 2015 i porządku WZCz, a także przyjęcie informacji RN na zebrania osiedlowe wypełniły porządek przedświątecznego plenum obrad Rady Nadzorczej spółdzielni. więcej »
  CV21.03.2016 r. Oferta pracy.

  Spółdzielnia poszukuje pracownika na stanowisko inspektora ds. pracowniczych. Oferty można składać do 31 marca. Szczegółowe informacje tu.
  Licytacje21.03.2016 r. Licytacja lokalu.

  Zarząd MSM "Energetyka" informuje, że 18 kwietnia odbędzie się licytacja spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego przy ul. Czerniakowskiej 40. Informacji na temat licytacji udziela kancelaria komornicza. więcej »
  OEK Sadyba03.03.2016 r. OEK "Sadyba" - oferta na marzec.

  Wiosenny bal dla dzieci, pokaz wykonywania ozdób świątecznych oraz koncert smyczkowy znajdują się w programie wydarzeń przygotowanych przez ośrodek z Korczyńskiej w obecnym miesiącu. więcej »
  Energetyczna Liga Mistrzów29.02.2016 r. Energetyczna Liga Mistrzów - ostatnia szansa by dołączyć do gry.

  W połowie marca rozpocznie się czwarta edycja międzyosiedlowych rozgrywek w piłkę nożną organizowanych dla mieszkańców spółdzielni. To ostatnia chwila by zgłosić swoją drużynę lub dołączyć do jednej z już grających. więcej »
  RN26.02.2016 r. Posiedzenie Plenarne Rady Nadzorczej.

  Na ostatnim posiedzeniu rady jej członkowie zapoznali się z procesem wprowadzania w spółdzielni certyfikatu ISO, dokonali oceny realizacji wniosków zgłoszonych na zeszłorocznych zebraniach oraz wprowadzili zmiany w regulaminie oceniania kadry kierowniczej spółdzielni. więcej »
  M624.02.2016 r. Nowy numer M6 już dostępny.

  Do skrzynek pocztowych mieszkańców właśnie trafił najnowszy numer dwumiesięcznika M6. Gazeta dostępna jest również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury. więcej »
  Budżet partycypacyjny22.02.2016 r. Budżet partycypacyjny - spotkania na temat zgłoszonych projektów.

  O projektach złożonych w ramach budżetu obywatelskiego i dotyczących terenów osiedli spółdzielni będzie można dyskutować podczas spotkań z pomysłodawcami i ekspertami. Zapraszamy na spotkania na Sadybie i na Sielcach. więcej »
  Licytacje19.02.2016 r. Oferty pracy w spółdzielni.

  MSM "Energetyka" poszukuje osób na stanowiska: zastępcy kierownika administracji ds. technicznych Osiedla Stegny Północ, oraz specjalisty ds. ekonomicznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. więcej »
  Licytacje16.02.2016 r. Licytacje spółdzielczych praw do lokalu.

  Zarząd MSM "Energetyka" informuje, że 3 marca i 15 kwietnia odbędą się licytacje łącznie czterech spółdzielczych własnościowych praw do lokalu mieszkalnego (lokale przy ul. Barcelońskiej, św. Bonifacego, Sobieskiego i Piwarskiego). Informacji na temat licytacji udzielają kancelarie komornicze. więcej »
  OEK Sadyba08.02.2016 r. Ferie i nie tylko w OEK "Sadyba".

  W pierwszej połowie lutego w ośrodku odbywają się zajęcia związane z feriami zimowymi, jednak pod koniec miesiąca przy Korczyńskiej zorganizowanych zostanie kilka ciekawych imprez. więcej »
  M601.02.2016 r. Dyżury członków Rady Nadzorczej.

  W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełni członek Rady Nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8A w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższych dyżurach na członków "Energetyki" czekają: 2 lutego - Janusz Gajda, oraz 1 marca - Kazimierz Kostecki.
  RN27.01.2016 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

  Na pierwszym w tym roku plenum Rady Nadzorczej zatwierdzony został plan gospodarczo-finansowy spółdzielni na rok 2016. Rada uchyliła także dwie uchwały podjęte przez rady osiedli. więcej »
  OEK Sadyba19.01.2016 r. Lokale do wynajęcia.

  Spółdzielnia oferuje do wynajęcia dwa lokale użytkowe (oba o powierzchni 36 mkw.) znajdujące się w nowym budynku przy ul. Św. Bonifacego 70. więcej »
  Licytacje19.01.2016 r. Licytacje spółdzielczych praw do lokalu.

  Zarząd MSM "Energetyka" informuje, że 4 lutego br. odbędą się licytacje dwóch spółdzielczych własnościowych praw do lokalu mieszkalnego (lokale przy ul. Soczi i Czarnomorskiej). Licytacje odbędą się w kancelarii komorniczej się przy Al. Niepodległości 159/114 w Warszawie. więcej »
  14.01.2016 r. Bezpłatna pomoc prawna - punkty na Mokotowie.

  Od początku roku w całej Polsce rozpoczął działanie system darmowej pomocy prawnej. Dwa punkty uruchomiono na Mokotowie: znajdują się one przy ul. Stępińskiej 6/8 i Bachmackiej 1A. więcej »
  OEK Sadyba08.01.2016 r. Do wynajęcia duży pawilon użytkowy na Sielcach.

  Spółdzielnia oferuje do wynajęcia pawilon o powierzchni 846 mkw. przy ul. Zwierzynieckiej 8. Oferty przyjmowane są do 8 lutego w siedzibie spółdzielni. więcej »
  OEK Sadyba07.01.2016 r. Styczeń w OEK "Sadyba".

  W nowym roku ośrodek przy Korczyńskiej zaprasza dzieci na bal przebierańców, seniorów na karnawałowy wieczorek taneczny a wszystkich na spotkanie z podróżnikiem i opowieści o ciepłej Katalonii. więcej »
  Starsze
  Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »