Strona Główna
Statut
UWAGA!    Projekt nowelizacji Statutu MSM "Energetyka".

Zgodnie z postanowieniem Plenum Rady Nadzorczej w dniu 25.03.2014 r. przedstawiamy projekt nowelizacji Statutu MSM "Energetyka". Ewentualne uwagi i propozycje zmian prosimy składać na adres: Komisja Organizacyjno-Samorządowa Rady Nadzorczej MSM "Energetyka", 00-719 Warszawa ul. Zwierzyniecka 8A, lub na adres e-mail: do dn. 23.04.2014 r. czytaj dalej »
Świąteczne Życzenia 18.04.2014 r. Życzenia Wielkanocne od Energetyki

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych wszystkim członkom spółdzielni składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy MSM Energetyka. więcej »
MSM Energetyka16.04.2014 r. Godziny pracy spółdzielni.

W dniu 17 kwietnia działy Członkowsko-Mieszkaniowy i Rozliczeń z Członkami pracują w godzinach od 8.00 do 15.00.
Za zmianę przepraszamy.
M616.04.2014 r. M6 już w skrzynkach mieszkańców

Zmiana statutu i wyniki badania satysfakcji to główne tematy najnowszego dwumiesięcznika M6, który właśnie trafił do mieszkańców osiedli MSM Energetyka. Gazeta w formie elektronicznej dostępna jest również na naszej stronie internetowej. czytaj dalej »
Cooperatives Europe11.04.2014 r. Spółdzielcy z całej Europy spotkali się w Warszawie

Na początku kwietnia w Warszawie obradowało Zgromadzenie Ogólne Cooperatives Europe organizacji, która reprezentuje spółdzielców większoœci państw europejskich. W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób, m.in. prezydent Międzynarodowego Związku Spółdzielczego, Dame Pauline Green. czytaj dalej »
ZO_20141.04.2014 r. Zebrania osiedlowe.

W kwietniu i w maju odbędą się w Energetyce zebrania osiedlowe, które organizowane są co najmniej raz w roku. Przedstawiamy terminy i miejsca spotkań na każdym z siedmiu osiedli. czytaj dalej »
Spółdzielca roku28.03.2014 r. Renata Kołodziej laureatem nagrody "Samorządowiec-spółdzielca roku".

Reprezentująca osiedle Idzikowskiego członkini Rady Nadzorczej MSM Energetyka została uhonorowana nagrodą w konkursie organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczą oraz miesięcznik Tęcza Polska. czytaj dalej »
Posiedzenie RN26.03.2014 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

W dniu wczorajszym odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej. W porządku obrad znalazły się m.in. ocena wykonania zadań gospodarczych spółdzielni w 2013 roku, kwestie oceny kadry kierowniczej w Energetyce oraz dyskusja nad stanem prac dotyczących propozycji zmian w statucie. czytaj dalej »
Zielona ławeczka18.03.2014 r. "ZIELONA ŁAWECZKA" - zapraszamy do konkursu!

Zarząd MSM "Energetyka" zachęca mieszkańców naszej Spółdzielni do wzięcia udziału w konkursie „ZIELONA ŁAWECZKA”, organizowanym przez Bank Ochrony Środowiska, adresowanym do mieszkańców otwartych osiedli – m.in. zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe. czytaj dalej »
Badanie satysfakcji14.03.2014 r. Badanie satysfakcji mieszkańców.

Mieszkańcy już po raz trzeci ocenili jakość usług świadczonych przez spółdzielnię. Wybrane w losowaniu 1871 osób odpowiedziało na trzynaście pytań w specjalnej ankiecie. Szczegółowe wyniki i ich analiza, która będzie dostępna do końca miesiąca, pozwoli poprawić wymagające tego elementy pracy spółdzielni. czytaj dalej »
5.03.2014 r. Lokatorskie prawa do lokalu spółdzielczego w Trybunale Konstytucyjnym.

Zasady wypłacania wkładu mieszkaniowego po wygaśnięciu spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu naruszają konstytucję - takiego zdania są posłowie SLD, którzy złożyli właśnie w tej sprawie wniosek do Trybunału Konstytucyjnego. czytaj dalej »
Posiedzenie RN28.02.2014 r. Obradowała Rada Nadzorcza.

Obradująca 25 lutego Rada Nadzorcza MSM Energetyka zajęła się m.in. omówieniem realizacji przez spółdzielnię wniosków z zebrań osiedlowych i Walnego Zgromadzenia Członków z 2013 roku. czytaj dalej »
Gazeta
28.02.2014 r. Gazeta Wyborcza: spółdzielnie budują taniej niż deweloperzy, ale nie mogą brać udziału w programie "Mieszkanie dla Młodych"
W dzisiejszej Gazecie Wyborczej opublikowano tekst "Spółdzielnie nie dla młodych". Dziennik alarmuje, że mieszkania budowane przez spółdzielnie, mimo, że tańsze od deweloperskich, nie są objęte programem rządowym "Mieszkanie dla Młodych". czytaj dalej »
M621.02.2014 r. Nowe M6 już w skrzynkach mieszkańców

Dostępny jest już najnowszy numer dwumiesięcznika M6. Członkowie Energetyki znajdą gazetę w swoich skrzynkach pocztowych, w formie elektronicznej jest również dostępna na stronie internetowej spółdzielni. czytaj dalej »
OEK Sadyba14.02.2014 r. Ferie zimowe w OEK Sadyba i SAS Stegny.

OEK Sadyba i Stowarzyszenie Aktywni dla Stegien przygotowały atrakcyjną ofertę dla dzieci na okres zaczynających się właśnie zimowych ferii. Uczestnicy zajęć spędzą czas bardzo aktywnie, nie zabraknie niespodzianek jak wizyta w Kancelarii Premiera, czy w Polskim Radiu. czytaj dalej »
ZRSM RP7.02.2014 r. Protokół z lustracji pełnej działalności MSM "Energetyka".

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z lustracji pełnej działalności MSM "Energetyka" prowadzonej w okresie od 1.01.2009r. do 31.12.2012r. (protokół jest dostępny dla członków Spółdzielni po zalogowaniu do strefy mieszkańców)
ZRSM RP30.01.2014 r. List polustracyjny Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP.                                   

Zapraszamy do zapoznania się z listem polustracyjnym Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP. (list jest dostępny dla członków Spółdzielni po zalogowaniu do strefy mieszkańców)
Stanowisko Rady Nadzorczej
5.02.2014 r. Stanowisko Rady Nadzorczej MSM "Energetyka" w Warszawie.


W dniu 7 stycznia 2014 r. stacja TVN24 wyemitowała program "Czarno na białym" dotyczący tematyki spółdzielczości mieszkaniowej. Zawierał on informacje ukazujące Spółdzielnię MSM "Energetyka" w niewłaściwym świetle i naruszające jej dobre imię. czytaj dalej »
Cooperatives Europe5.02.2014 r. Spółdzielcy z całej Europy spotkają się w Warszawie

W dniach 3-4 kwietnia w stolicy odbędzie się Zgromadzenie Ogólne Cooperatives Europe. Do Warszawy zjadą przedstawiciele spółdzielczości - nie tylko mieszkaniowej - z całej Europy. Program konferencji obejmuje debaty, warsztaty tematyczne i sesje plenerowe dotyczące wszystkich aspektów współczesnej spółdzielczości. czytaj dalej »
Posiedzenie RN29.01.2013 r. Posiedzenie Rady Nadzorczej.

Tradycyjnie w ostatni wtorek miesiąca obradowała Rada Nadzorcza spółdzielni. W spotkaniu uczestniczyli lustratorzy, którzy w 2013 roku przeprowadzili w Energetyce proces lustracji. Ponadto Rada Nadzorcza zatwierdziła plan gospodarczo-finansowy spółdzielni na bieżący rok. czytaj dalej »
Petycja do Prezydenta RP23.01.2014 r. Petycja spółdzielców do Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Spółdzielców, która odbyła się w Łodzi, zwrócili się do Prezydenta RP z prośbą o podjęcie prezydenckiej inicjatywy ustawodawczej w zakresie ustanowienia nowego prawa spółdzielczego. czytaj dalej »
Zdecyduj o swoich podatkach20.01.2014 r. Zdecyduj o swoich podatkach

Od dziś do 9 marca można zgłaszać swoje pomysły na wydanie przez dzielnicę Mokotów 2,5 mln zł w ramach tzw. budżetu partycypacyjnego. Decyzje mieszkańców będą wiążące dla władz dzielnicy. czytaj dalej »
Oświadczenie Rady Nadzorczej
15.01.2014 r. Oświadczenie Prezydium Rady Nadzorczej MSM "Energetyka" w Warszawie.


W dniu 7 stycznia 2014 r. stacja TVN24 wyemitowała program "Czarno na białym" dotyczący tematyki spółdzielczości mieszkaniowej. Zawierał on informacje ukazujące Spółdzielnię MSM "Energetyka" w niewłaściwym świetle i naruszające jej dobre imię. czytaj dalej »
Komentarz10.01.2014 r. TVN 24 nierzetelnie o Energetyce

Program "Czarno na białym" wyemitowany w TVN 24 7 stycznia 2014 roku zawierał informacje nieprawdziwe i naruszające dobre imię spółdzielni MSM Energetyka. Spółdzielnia analizuje możliwości dochodzenia swoich racji na drodze prawnej. czytaj dalej »
Oświadczenie Prezesa Zarządu
10.01.2014 r. Oświadczenie Prezesa Zarządu w sprawie programu "Czarno na białym" w TVN24.


Dnia 7 stycznia 2014 r. został wyemitowany w TVN24 program "Czarno na białym" poświęcony spółdzielczości mieszkaniowej – a właściwie przedstawieniu jej w złym świetle. Elementem programu był wypaczony obraz naszej Spółdzielni, prezentowany przez czworo niezadowolonych członków czytaj dalej »
Dyżury członków RN7.01.2014 r. Dyżury członków rady nadzorczej.

W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełni członek rady nadzorczej. Dyżur odbywa się w siedzibie spółdzielni przy ul. Zwierzynieckiej 8a w godzinach 16.30-18.00. Na najbliższych dyżurach na członków Energetyki czekają: 7 stycznia - Henryka Sobkowska, 4 lutego - Maciej Iłowiecki.

Licytacje7.01.2014 r. Licytacje mieszkań.

Zarząd MSM Energetyka informuje o zbliżających się licytacjach mieszkań znajdujących się w zasobach spółdzielni. Licytacje odbędą się w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa przy ul. Ogrodowej 51 A w Warszawie w terminach: 10 i 17 stycznia oraz 6 marca. czytaj dalej »

Starsze wiadomości