Strefa mieszkańców
Zaloguj się
  00-719 Warszawa
  ul. Zwierzyniecka 8a
  tel.   22 841 60 11
  fax   22 840 53 31
Rada Nadzorcza -> 2019
Rada Nadzorcza jest organem Spółdzielni sprawującym kontrolę i nadzór nad jej działalnością. - Statut Spółdzielni §78,79
Zasady i tryb wyboru członków Rady Nadzorczej, wewnętrzną strukturę Rady Nadzorczej, szczegółowy zakres i sposób jej działania, tryb zwoływania posiedzeń, obradowania i podejmowania uchwał oraz inne sprawy organizacyjne Rady określają regulaminy uchwalone przez Walne Zgromadzenie. - Statut Spółdzielni §83

Rada Nadzorcza





Rada Nadzorcza MSM Energetyka w okresie od czerwca 2019 do czerwca 2020


Skład Rady Nadzorczej


Adam Maksymilian Czerny- os. "Stegny Południe"
Emanuel Maciej Dadun- os. "Stegny Północ"
Anna Maria Dmowska- os. "Sadyba"
Janusz Gajda- os. "Sadyba"
Ewa Ludwika Klimaszewska- os. "Stegny Południe"
Kazimierz Kostecki- os. "Sadyba"
Zbigniew Stanisław Kozłowski- os. "Stegny Południe"
Beata Bożena Maraszek- os. "Stegny Północ"
Tomasz Jacek Milczarek- os. "Stegny Rożek"
Bogusław Mistewicz- os. "Sielce"
Elżbieta Morawska- os. "Stegny Południe"
Marek Gabriel Orzechowski- os. "Stegny Południe"
Krzysztof Pawłowski- os. "Sadyba"
Elżbieta Dorota Raciborska- os. "Sadyba"
Krystyna Reszczyńska- os. "Stegny Południe"
Zdzisław Robert Rothe- os. "Sadyba"
Ewa Maria Rucińska- os. "Stegny Północ"
Maria Janina Rybak- os. "Bernardyńska"
Barbara Elżbieta Stasiaczek- os. "Sielce"
Mariusz Piotr Szabrański- os. "Stegny Północ"
Elżbieta Grażyna Szymańska- os. "Sielce"
Krystyna Śmigielska- os. "Idzikowskiego"
Marek Woźniak- os. "Sielce"
Marek Albert Żyszko- os. "Stegny Południe"


Skład Prezydium Rady Nadzorczej


PrzewodniczącyJanusz Gajda
Zastępca przewodniczącegoZdzisław Robert Rothe
Zastępca przewodniczącegoMarek Albert Żyszko
SekretarzEwa Ludwika Klimaszewska
 
Przewodniczący Komisji RewizyjnejKazimierz Kostecki
Przewodniczący Komisji TechnicznejAdam Maksymilian Czerny
Przewodnicząca Komisji MieszkaniowejKrystyna Reszczyńska
Przewodnicząca Komisji ds. Terenowo-PrawnychKrystyna Śmigielska


Skład Komisji Rady Nadzorczej

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: Kazimierz Kostecki
Członkowie:
Beata Bożena Maraszek
Tomasz Jacek Milczarek
Marek Gabriel Orzechowski
Ewa Maria Rucińska
Elżbieta Grażyna Szymańska
Krystyna Śmigielska
Komisja Techniczna
Przewodniczący: Adam Maksymilian Czerny
Członkowie:
Emanuel Maciej Dadun
Zbigniew Kozłowski
Bogusław Mistewicz
Mariusz Piotr Szabrański
Marek Albert Żyszko
Stanisław Kowalczyk - z głosem doradczym
Komisja Mieszkaniowa
Przewodnicząca: Krystyna Reszczyńska
Członkowie:
Anna Maria Dmowska
Elżbieta Morawska
Elżbieta Dorota Raciborska
Maria Janina Rybak
Komisja Organizacyjno-Samorządowa
Przewodniczący: Krzysztof Pawłowski
Członkowie:
Elżbieta Dorota Raciborska
Ewa Maria Rucińska
Maria Janina Rybak
Barbara Elżbieta Stasiaczek
Komisja ds. Terenowo-Prawnych
Przewodnicząca: Krystyna Śmigielska
Członkowie:
Barbara Elżbieta Stasiaczek
Marek Woźniak
Renata Kołodziej - z głosem doradczym




Terminarz posiedzeń Rady Nadzorczej MSM "Energetyka" kadencja 2019/2020




Materiały na posiedzenia plenarne Rady Nadzorczej w okresie od czerwca 2019 do czerwca 2020



Materiały dostępne są tylko dla członków RN zalogowanych do strefy mieszkańców !  



Protokóły z posiedzeń Rady Nadzorczej w okresie od czerwca 2019 do czerwca 2020




Protokoły dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  


Uchwały podjęte przez Radę Nadzorczą w okresie od czerwca 2019 do czerwca 2020




Uchwały RN dostępne są tylko dla osób zalogowanych do strefy mieszkańców !  

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej o plikach cookies »