OEK "Sadyba" rusza z programem rodzinnym i dla seniorów
Kilkanaście różnych atrakcji przygotował OEK "Sadyba" w ramach dwóch równoległych inicjatyw. Program dla Seniora oraz Program Rodzinny to oferta na nadchodzące tygodnie dla członków spółdzielni w każdym wieku.
Już w pierwszym tygodniu maja rozpocznie się cykl zajęć pomyślanych pod kątem seniorów z osiedli MSM "Energetyka"? Szkolenie z pierwszej pomocy, kurs cyfrowe z obsługi smartfonów i komputerów, koncert muzyków Filharmonii, a na deser wycieczka do Nałęczowa i Lublina. To wszystko w ramach Programu dla Seniora, który realizowany będzie do 17 czerwca.
Równolegle odbywać się będą atrakcje dla najmłodszych mieszkańców - Program Rodzinny to spektakl teatru lalek, warsztaty, ale przede wszystkim Piknik z okazji Dnia Dziecka.
Na wszystkie atrakcje obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy prowadzi OEK "Sadyba".
![Harmonogram programu dla rodzin.webp [479.46 KB]](https://www.msmenergetyka.pl/storage/image/core_files/2026/4/30/6610961396d36630c80636cc6a5fc6a9/webp/msmenergetyka/preview/Harmonogram%20programu%20dla%20rodzin.webp)
![Harmonogram programu dla Seniorów.webp [535.63 KB]](https://www.msmenergetyka.pl/storage/image/core_files/2026/4/30/125255238b7f028a0c6b605c47ad270a/webp/msmenergetyka/preview/Harmonogram%20programu%20dla%20Seniorów.webp)
